X-Estate
X-Estate
Харків
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (9)

  • X-Estate
    12 800 грн/міс
    200 грн/м²

    Отакара Яроша пров., 12а

    офісне приміщення
    64 м²
    2012 рік побудови
    сьогодні
    КАБІНЕТ 63 м² Великий офіс у центрі | ЖК Грант Світлий просторий кабінет у новобудові. Ідеально під: IT-компанію коворкінг агентство Поруч окремий санвузол. Можлива адаптація під ваш формат. Ідея ціни 200 грн/м²
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • X-Estate
    82 400 грн/міс
    200 грн/м²

    Отакара Яроша пров., 12а

    багатофункціональне приміщення
    412 м²
    2012 рік побудови
    сьогодні
    Пропонуємо в оренду сучасні офісні приміщення в новобудові ЖК «Грант» у самому центрі міста. Зручне розташування — лише 7 хвилин пішки до метро Ботанічний сад. Приміщення з якісним сучасним ремонтом, готові до роботи. Доступні кабінети різної площі — від 28 до 63 м², загально до оренди доступно 412 м 2 що дозволяє підібрати оптимальний формат під будь-який бізнес. У складі об’єкта: — просторий кабінет 63 м² (під офіс, IT-команду, коворкінг) — універсальний простір 30 м² (через рецепцію, під переговори, заходи, фотосесії) — окремі кабінети 28–46 м² — друге крило з 5 кабінетами та окремим санвузлом Додатково: — можливість оренди рецепції/фоє — всі покращення обговорюються Ціна від 200 гр...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • X-Estate
    10 000 грн/міс
    323 грн/м²

    Євгена Котляра вул. (Червоноармійська), 8/10в

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Південний вокзал
    багатофункціональне приміщення
    31 м²
    1936 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення на вул. Євгена Котляра, буд. 8/10В, загальною площею 31кв.м. Раніше було туристична агенція, є окремі лічильники, санвузол. Гарне місцерозташування, напроти привокзальної площі, метро Вокзальна, зупинка трамвая. Без комісії для покупця, комісію сплачує власник
    Рієлтор
  • X-Estate
    61 800 грн/міс
    300 грн/м²

    Євгена Котляра вул. (Червоноармійська), 8/10в

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Південний вокзал
    багатофункціональне приміщення
    206 м²
    1936 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення на вул. Євгена Котляра, буд. 8/10А, загальною площею 206кв.м. Ідеально підійде для банка, 2 поверха, меблі скоріш за все заберуть, індивідуальне опалення, окремі лічильники, санвузол. Гарне місцерозташування, напроти привокзальної площі, метро Вокзальна, зупинка трамвая. Ціна за квадратний метр 300 грн. Без комісії для покупця, комісію сплачує власник
    Рієлтор
  • X-Estate
    84 300 грн/міс
    300 грн/м²

    Євгена Котляра вул. (Червоноармійська), 8/10а

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Південний вокзал
    багатофункціональне приміщення
    281 м²
    1936 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення на вул. Євгена Котляра, буд. 8/10В, загальною площею 281кв.м. Ідеально підійде для банка, встановлені каси, є вихід на задній двір, індивідуальне опалення, окремі лічильники, санвузол. Гарне місцерозташування, напроти привокзальної площі, метро Вокзальна, зупинка трамвая. Ціна за квадратний метр 300 грн. Без комісії для покупця, комісію сплачує власник
    Рієлтор
  • X-Estate
    15 000 грн/міс
    217 грн/м²

    Богдана Хмельницького вул., 25

    офісне приміщення
    69 м²
    2 дні тому
    Здається в оренду приміщення під офіс напівцоколь, складається з однієї великої кімнати 60кв, однієї маленької - 10кв. Можна орендувати окремо. Також два приміщення по 35кв. У всіх приміщеннях є окремий вхід, санвузол. Підійде під склад або закрите офісне приміщення, на вхідних дверях є кодовий замок. Речі на фото можуть при необхідності залишити або вивезти
    Рієлтор
  • X-Estate
    13 000 грн/міс
    591 грн/м²

    Сумська вул., 15

    багатофункціональне приміщення
    22 м²
    4 дні тому
    Оренда приміщення під Ваши потреби у самому сердці Харкова. Виконаний авторський ремонт у стилі Loft Локація : вул. Сумська 15 Раніше використовували як шоурум але для Вас це може бути як салон краси, фотостудія, невеличке виробництво або щось інше на Ваш розсуд . Комунікації всі є , вода , електроенергія, теплопостачання ( центральне) Окремий вхід, площа 22м2 грамотно зонована . Додатково сплачуються всі комунальні послуги . Телефонуйте відповім на всі питання а також покажу у зручній для Вас час. Іван агенція нерухомості X-Estate
    Рієлтор
  • X-Estate
    3 825 грн/міс
    156 грн/м²

    Клочківська вул., 111а

    офісне приміщення
    25 м²
    4 дні тому
    Оренда офісів в «ТЕТРИС» Пропоную декілька офісів на другому поверсі прощею від 25,5 до 54,5 . Ціна за м2 200 грн без меблів 250 грн з меблями . Офісний центр «Тетріс» є одним із найбільших офісних центрів у Харкові. 16-ти поверховий будинок виконано за індивідуальним архітектурним проектом, який підкреслює його солідність та престиж. Тут пропонуються приміщення в оренду під будь-які офіси та студії. У всіх приміщеннях офісного центру «Тетріс» виконано сучасний ремонт, проведено всі комунікації та інтернет. Будівля оснащена автоматичною системою пожежогасіння та кондиціювання.
    Рієлтор
  • X-Estate
    4 000 грн/міс
    40 грн/м²

    Тракторобудівників просп., 166

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    1 тиж. тому
    Оренда двоповерхового гаража / складського приміщення Здам в оренду двоповерховий гараж у м. Харків, проспект Тракторобудівників, 166 (Салтівка). Підійде для: * складу * малого бізнесу * майстерні * зберігання товарів або обладнання Переваги: * два поверхи — більше корисної площі * зручний заїзд для транспорту * є опалення * можливість підключення води * можливість підключення електроенергії Ціна: 4000 грн/міс